سه شنبه ,۱۳ خرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار / طرح تخصیص سوخت ناوگان جاده ای گازوئیل سوز بر اساس میزان عملکرد از اول تیرماه

طرح تخصیص سوخت ناوگان جاده ای گازوئیل سوز بر اساس میزان عملکرد از اول تیرماه

با توجه به اجرای مرحله اول طرح تخصیص سوخت گازوئیل ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای از اردیبهشت سال جاری ، مرحله دوم طرح تخصیص سوخت بر اساس پیمایش از اول تیرماه امسال همزمان با سراسر کشور در استان گلستان نیز اجرا می شود .

عبدالحمید قوچاقی عضو کمیته اطلاع رسانی کارگروه نظارت بر اجرای طرح ضمن اعلام این مطلب گفت: از اول تیرماه سهمیه سوخت فقط به دو صورت – سهمیه ماهیانه پایه و – سهمیه بر اساس اسناد حمل و نقل( پیمایش) به ناوگان حمل و نقل جاده ای باری، مسافری و بین المللی اختصاص می یابد .

وی افزود: در سهمیه ماهیانه همانند روش گذشته مقداری سوخت در کارت سوخت رانندگان بصورت ماهانه برای خودرو های کم فعالیت برون شهری شارژ می شود و در بخش سهمیه بر اساس پیمایش، تخصیص بر اساس اطلاعات کارکرد ناوگان از طریق ثبت بارنامه و صورت وضعیت و CMR تعیین می شود.

قوچاقی اطلاعات مورد نیاز برای سهمیه سوخت برحسب پیمایش را ثبت دقیق مبدأ – مقصد ، پلاک خودرو و شماره تلفن رانندگان در سامانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عنوان کرده و تصریح کرد: با توجه به اینکه در مرحله نخست این طرح در اردیبهشت سال جاری اطلاعات مورد نیاز شرکت های حمل و نقل باری، مسافری و بین المللی و همچنین رانندگان جمع آوری شد ضروری است که رانندگان و شرکت های که تاکنون اطلاعات خود را بروز رسانی نکرده اند در اسرع نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

کارشناس حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان گلستان اظهار داشت: رانندگان برون شهری می توانند با ارسال شماره کارت هوشمند خود به سامانه پیامکی ۶۰۴۰۱۴۱۱ و شماره گیری از طریق # ۱۴۱ * ۶۰۴۰ * و یا از طریق مراجعه به سایت www.rmto.ir  و همچنین مراکز صدور کارت هوشمند اطلاعات مربوط به میزان پیمایش خود را دریافت کنند.

منبع:http://khabarkhodro.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به ما کمک کنید تا از رباط ها جلوگیری کنیم *