رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=1231

نوسازی ناوگان شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس توسط ایران خودرو دیزل

ر راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور، شرکت ایران خودرو دیزل از انعقاد قرارداد برای نوسازی و توسعه ناوگان لجستیک شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس خبر داد.

در قراردادی که میان این شرکت و شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس بسته شد، مقرر شد ۲۰۰ دستگاه کامیون کشنده اکسور مجهز به آخرین استانداردهای روز دنیا به ناوگان این شرکت اضافه شود.

غلامرضا رزازی مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل در این جلسه که با حضور مرادخانی مدیرعامل شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس و همچنین کمالی معاونت فنی این شرکت برگزار شد، با ابراز خشنودی از همکاری مجدد شرکت ایران خودرو دیزل با شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس، ابراز امیدواری کرد این همکاری سرمنشاء حرکتی موثر در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور باشد.

شرکت حمل‌ونقل خلیج‌فارس به عنوان یکی از شرکت‌های توانمند حمل‌ونقل و لجستیک در سطوح داخلی و بین‌المللی مطرح است و سهم قابل توجهی در جابه جایی محصولات کالایی کل کشور را به خود اختصاص داده است. این شرکت در راستای ارتقای حمل‌ونقل کالایی خود و ورود هرچه بهتر به بازار رقابتی خدمات پشتیبانی با محوریت حمل و نقل تجاری، به توسعه و نوسازی ناوگان خود اقدام کرده است.

منبع:http://khabarkhodro.com

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد