رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=1490

اتوماتیک، شاسی بلند جدید شرکت مدیران خودرو با برند چری در راه بازار ایران

مدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو، خبر از عرضه محصولی جدید و لوکس به بازار کشور داد.

امیر حسن امیری با اشاره به اینکه همکاری های بلند مدت دو شرکت مدیران خودرو و چری منتج به تولید خودروهای لوکس چری با برند MVM طی سالهای متمادی در کشور گردیده است ، افزود: لذا در راستای سیاست های جدید شرکت مدیران خودرو در نظر است تا برخی از خودروهای لوکس شرکت چری در کارخانه مدیران خودرو تولید و با برند چری از طریق شبکه نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور به بازار عرضه گردند. همچنین در حال حاضر زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات پس از فروش این محصول نیز فراهم گردیده است.

مهندس امیری همچنین اظهار داشت: خودروی تیگو ۵ یک خودروی لوکس می باشد و حاصل کار تیم طراحی و مهندسی بین­المللی چری بوده که عمدتا از مهندسین بنام اروپایی می باشند. این SUV زیبا و پیشرفته دارای گیربکس اتوماتیک CVT و تجهیزات بروز رفاهی و همچنین آپشن های متنوع در سطح بسیار بالا بوده که از مشخصه های این خودروی لوکس فول آپشن می باشد.

وی با بیان اینکه با توجه به تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر ، سگمنت خودروهای لوکس شاسی بلند در ایران از تقاضای بالایی برخوردار است اعلام کرد: با توجه به ویژگی های بارز این محصول و کیفیت و آپشن های آن ، انتظار فروش موفقیت آمیز آن در بازار می رود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: شرکت مدیران خودرو با همکاری شریک تجاریش شرکتچری برنامه گسترده ایی را برای عرضه دیگر محصولات جدید به بازار کشور دارد.

سایر اطلاعات تکمیلی در رابطه با خودروی تیگو ۵ به همراه شرایط فروش آن با تعداد محدود به زودی از طریق رسانه های عمومی مطرح می گردد

منبع: خبر خودرو

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد