رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=1801

تولید روزانه گروه سایپا به مرز ۲ هزار دستگاه در روز می رسد

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا ضمن بازدید از تمامی مدیریت های مستقر در معاونت فروش، از نزدیک با مشتریان گفتگو و در جریان موانع و مشکلات حوزه فروش قرار گرفت و خواستار رفع مشکلات مشتریان شد.

دکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا به همراه مهندس حسن عموزاده عضو موظف هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل در فروش و خدمات پس از فروش و جمعی از مدیران ارشد گروه از معاونت فروش و بازاریابی گروه سایپا بازدید کرد.

دکتر جمالی در این بازدید به صورت مستقیم و از نزدیک با مشتریان حاضر در معاونت فروش گفتگو کرد و در جریان مشکلات و موانع موجود ر این حوزه قرار گرفت و ضمن پیگیری مشکلات، خواستار پیگیری و رفع مشکلات مطرح شده از سوی مشتریان شد.

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا با اشاره به مشکلات به وجود آمده در چند سال گذشته گفت: معاونت فروش و بازاریابی به عنوان ویترین سایپا، نقش مهمی در کسب اهداف مالی و انجام وظایف اجتماعی در گروه خودرو سازی سایپا برعهده دارد.

وی افزود: در بخش هایی از ساختار فروش سایپا مشکلاتی وجود دارد که روند پیشبرد اهداف را کندکرده است و امیدوارم با تلاش و برنامه ریزی منسجم و پیش رونده و با پتانسیل و انگیزه ای که در معاونت فروش و بازاریابی وجود دارد، با ارائه طرح های جدید در حوزه فروش، به استقبال تولید بیشتر برویم.

جمالی تصریح کرد: طبق برنامه ریزیه ا و اقدامات انجام شده، در ابتدای مرداد ماه سال جاری تعداد تولیدات گروه سایپا به مرز ۲ هزار دستگاه در روز خواهد رسید و تولید دو هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو تا پایان سال جاری قابل دسترس است.

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا افزود: در حوزه بازاریابی و فروش توجه به مشتری یک اصل است و از وظایف اصلی معاونت فروش، برخورد حرفه ای، ارائه خدمات مناسب و تسریع در رفع مشکلات مشتریان است که در این خصوص باید برنامه ریزی و تلاش مستمر انجام شود.

جمالی، هدف از تولید بیشتر را فروش بیشتر دانست و یادآور شد: تولید در صورتی موفق خواهد شد که فروش مناسبی صورت پذیرد و برنامه ریزی های بلند مدت، ریسک منطقی و ارائه طرح های مختلف فروش، زمینه افزایش تولید را فراهم می سازد.

وی افزود: شبکه های تولید و فروش در هر شرکتی می تواند به عنوان دو رکن اساسی در پیشبرد اهداف آن سازمان نقش مهم و اثر گذاری داشته باشد ، به عبارتی شبکه تولید و فروش منظم، باعث رشد و پیشرفت در سازمان می شود.

جمالی اظهار کرد: با بررسی موانع و مشکلات درحوزه فروش و ارائه راهکاری جدید، امکان رسیدن به فروش بیشتر امکان پذیر است که در این خصوص، برنامه و اهداف تعیین شده جهت رفع مشکلات در حوزه فروش و اعتماد به نمایندگی ها نقش بسزایی دارد.

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا افزود: باید بیش از پیش از فرصتهای جدید در حوزه تولید و فروش استفاده کرد و برنامه ریزی ها، منطبق با شرایط موجود انجام شود، خوشبختانه در حوزه تولید گام های خوبی برداشته شده است و انتظار می رود معاونت فروش از پتانسیل ، توانمندی و تخصص کارکنان به شایستگی بهره برد و خودرو های تولیدی را به مشتریان واقعی برساند.

جمالی در پایان گفت: امیدوارم با نقشه راه و برنامه ریزی هایی که در شرکت سایپا تعریف شده است و همچنین تلاش و پشتکار همه همکاران ، سایپا را به اوج برسانیم و برند سایپا را در سطوح بین المللی مطرح کنیم.

در این بازدید دکتر رضا تقی زاده معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا، گزارشی از برنامه ها، اهداف، استراتژی و چشم انداز معاونت فروش ارائه کرد و گفت: در حوزه فروش براساس نقشه راه سایپا برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است و امیدوارم بتوانیم زمینه های توسعه بازار را به نحو شایسته و با هماهنگی و تلاش همکاران در معاونت فروش افزایش دهیم.

 

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد