رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=1638

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس خودرو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس خودرو (سهامی عام) با حضور بیش از ۷۱ درصد صاحبان سهام یا نمایندگان قانونی آنان تشکیل شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس خودرو با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مدیرعامل شرکت پارس خودرو، اعضای هیات مدیره پارس خودرو، حسابرس قانونی و جمعی از سهام داران برگزار شد.

بنا براین گزارش، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس خودرو با حضور۷۱درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها برگزار شد و گزارش هیأت مدیره درباره فعالیت شرکت و برنامه های آتی و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی ارائه و صورت های مالی شامل ترازنامه، صورتحساب سود و زیان و گردش وجوه نقد مورد تصویب قرار گرفت.

در این مراسم ناصر آقا محمدی-مدیرعامل شرکت پارس خودرو با بیان این که پارس خودرو در سه سال گذشته شرایط سختی داشته و فروش اکثر محصولات این شرکت بسته شده بود گفت: با برنامه ریزی انجام شده و انتخاب محصول جدید این شرکت با نام برلیانس این نقیصه تا حد زیادی جبران شد.

وی افزود: با توجه به کیفیت و قابلیت های خودرو برلیانس و استقبال خوب بازار از این خودرو پیش فروش آن در زمستان گذشته آغاز و درحال حاضر پیش فروش این خودرو جهت تحویل در شش ماه دوم سال جاری ادامه دارد.

آقا محمدی با اشاره به روند مثبت مذاکرات افزود: در حال حاضر این شرکت با شرکای تجاری بسیاری درحال مذاکره می باشد اما همکاری با هیچ یک از آنها هنوز قطعیت پیدا نکرده است و تا نهایی نشدن روند مذاکرات امکان افشا نام این شرکت ها وجود ندارد اما پارس خودرو جزء شرکت هایی است که پس از برداشته شدن تحریم ها قدم هایش را خیلی سریع تر برخواهد داشت.

وی در خصوص راه اندازی و تولید انبوه پروژه B90 (ساندرو) خاطر نشان کرد: تا پایان تابستان محصول جدید ساندرو از گروه رنو به تولید انبوه می رسد و این خودرو به سبد محصولات شرکت پارس خودرو اضافه خواهد شد تا با تولید و عرضه آن

علی رغم تنوع در سبد محصولات، بالاترین میزان رضایتمندی مشتریانمان را در بازار خودروی کشور کسب کنیم.

همچنین سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی شرکت برای سال آتی انتخاب شدند.

 

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد