رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=1866

ناوگان تاکسی رانی بندر انزلی هوشمند سازی می شود

مدیر عامل سازمان تاکسی رانی بندر انزلی اظهار داشت: ناوگان تاکسی رانی بندر انزلی حدود ۱۲۵۰ دستگاه تاکسی فعال دارد که حدود ۴۳۰ دستگاه آن به فرسودگی رسیده است و در ظرف ۳ سال گذشته تا کنون در راستای نوسازی سازمان تاکسی رانی اقداماتی انجام نشده است.

خلیلی در گفت و گو با خبرنگار خبر خودرو در خصوص تاخیر نوسازی ناوگان افزود : تامین خودرو جدید برای رانندگان تاکسی ها یک وام ۲۰ میلون تومانی را با بازپرداخت ۵۰۰ هزار تومان قسط ماهانه در بر دارد و در پی آن رانندگان تاکسی ها باید ما به تفاوتی برای جایگزینی خودروی فرسوده خود به جای خودروهای جدید را به صورت نقدی بپردازند که این امر با درامد پایین راننگان محقق نمی شود.

وی گفت: در حال حاضر از برنامه های ویژه تاکسی رانی استفاده از خودروهای با پلاک منطقه آزاد است که این موضوع به دلایل عمده اقتصادی و مالی تحقیق نیافته است.

وی در پایان در مورد برنامه های آتی سازمان تاکسی رانی برای بهبود وضعیت ناوگان خبر داد و گفت: مواردی که هم اکنون برای ساماندهی ناوگان مورد بحث قرار گرفته موضوع نوسازی تاکسی های فرسوده، اعطای هویت شغلی به رانندگان و موضوع بیمه بازنشستگی آنهاست که مدتی است به تعویق افتاده و همچنین هوشمند سازی که در دستور کار سازمان قرار دارد.

 

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد