رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=1442

چشم امید صنعتگران به خودروسازی است

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با صدور پیامی، فرارسیدن روز ملی صنعت و معدن را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

دکتر مهدی جمالی در این پیام، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و امید به بهره گیری از فیوضات این ماه ضمن بیان این مطلب که گروه خودروسازی سایپا در چند سال اخیر شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشته، اظهار کرد : با توجه به برنامه ریزی ها و تلاش های تمامی مدیران، کارکنان و کارگران خدوم و متعهد شاغل در گروه ، سایپا به زودی گام در مسیری خواهد نهاد که انتهای آن توسعه همه جانبه و تبدیل شدن به یک تولیدکننده منطقه ای و جهانی خواهد بود.

متن پیام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به شرح زیر است:

باسمه تعالی

صنعت خودروسازی ایران با پشت سر گذاردن انبوهی از مشکلات، موانع و محدودیت های داخلی و بین المللی، این روزها مشغول سپری کردن فصلی جدید از حیات خود است.

در بحبوحه ی همین مشکلات، گروه خودروسازی سایپا نیز همپا با سایر شرکت های تولیدکننده همکار خود در این صنعت، با وجود مشکلات یاد شده، مباحثی همچون ارتقاء کیفیت، توسعه سبد محصول و ایجاد تنوع در خودروهای تولیدی، همکاری با خودروسازان مطرح بین المللی و تلاش جهت انتقال دانش و الگوبرداری از صنایع روز، توجه به ظرفیت های درونی و استفاده از داشته های داخلی و جذب سرمایه خارجی را در دستور کار خود قرار داده است .

در این میان، آن چه بیش از همه توجهات را به خود معطوف ساخته، حرکت گروه خودروسازی سایپا در مسیر تحقق سیاست ها و اهداف ترسیم شده ی اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری با عنوان “اقتصاد مقاومتی” است که همچون الگویی ترسیم شده، به عنوان مسیر تعالی بخش سایپا در راه خودسازی و بازگشت به خویشتن در دستور کار قرار گرفت و سایپای امروز را در حوزه استفاده از منابع داخلی به بلوغی منحصر به فرد و متفاوت از دیروز رسانده است.

نگاه بسیار عمیق و کارشناسانه ی ریاست محترم جمهوری نسبت به صنعت خودرو و تدابیر مدبرانه مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت در کنار حمایت های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران موجب شده، تقدیر تازه ای در سرنوشت صنعت خودروسازی ایران نسبت به سالیان گذشته رقم بخورد و دومین صنعت بزرگ ایران پس از نفت را نسبت به آینده خود امیدوار سازد.

در شرایط فعلی، صنعت خودروسازی کشور که چشم امید صنعت گران داخلی به آن دوخته شده نیازمند کمک و همراهی بخش های اقتصادی و مالی به ویژه بانک های عامل برای رفع مشکلات نقدینگی و همچنین تولیدکنندگان فعال در زنجیره تامین برای رفع موانع تولید محصول است که قطعاً تمامی این بخش ها با درک صحیح از اهمیت صنعت خودروسازی و ضرورت فعالیت همه جانبه آن و تاثیر این صنعت بر اقتصاد کلان کشور و تولید ناخالص داخلی به یاری خودروسازی ها خواهند شتافت.

امیدوارم در سالی که مزین به نام “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” شده، با حمایت کلیه اقشار عمومی و مصرف کنندگان محترم از تولیدات ملی و محصولات ساخته ی دستان پرتوان فرزندان خدوم ایران زمین در صنعت خودرو به ویژه گروه خودروسازی سایپا، بتوانیم این مجموعه را در مسیر اعتلای خود هدایت ساخته تا در پیشگاه خدای متعال سربلند و سرافراز باشیم.

اینجانب بار دیگر به نمایندگی از تمامی همکاران عزیز و متعهد گروه خودروسازی سایپا فرارسید روز ملی صنعت و معدن را به صنعت گران و فعالان حوزه های صنعتی و معدنی ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

منبع:خبر خودرو

 

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد