رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=2186

ارائه خدمات تخصصی مزیت رقابتی ما در صنعت خودروسازی است

معاون خدمات پس از فروش سایپایدک تاکید کرد: ارائه خدمات تخصصی در شبکه نمایندگی‌ها و تعمیرگاههای مرکزی، مزیت رقابتی سایپایدک در صنعت خودروسازی است که موجب برتری ما نسبت به سایر شرکتها در رتبه بندی ارزیابی های وزرات صنایع شده است .

مهدی حاجی باقری همزمان با برگزاری نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته در مشهد با بیان این مطلب افزود: شرکت سایپایدک با برخورداری از شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش تلاش کرده تا ارتباط مناسبی با مشتریان فراهم نموده و با ارائه خدمات مبتنی بر دانش و توان تخصصی موجب رضایت بیشتر مشتریان می‌شود.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که همواره مورد تاکید قرار گرفته است، تکریم مشتری در شبکه نمایندگی‌هاست که در کنار توجه به کیفیت خدمات، باعث ارتقاء رضایت مشتریان شده است .

معاون خدمات پس از فروش سایپایدک همچنین از راه‌اندازی تعمیرگاه تخصصی سراتو خبر داد و گفت: بالا بودن تکنولوژی بعضی از خودروها ایجاب می‌کند مراکز تخصصی برای ارائه خدمات راه‌اندازی کنیم و به همین منظور تعمیرگاه تخصصی سراتو در محل دفتر مرکزی سایپایدک در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

حاجی باقری در ادامه ضرورت حفظ روند صعودی ارائه خدمات را یادآور شد و افزود: موفقیت‌های سایپایدک با تلاش و همکاری شبکه نمایندگی ها با گروه سایپا به دست آمده و انتظار ما این است که این روند مسیر صعودی خود را همچنان طی کند.

منبع: خبر خودرو

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد