رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=2034

استقبال خوب از سایپا در نمایشگاه اتومکانیکای مکزیک

گروه خودروسازی سایپا برای اولین بار در نمایشگاه اتومکانیکای مکزیک حضور یافت و با استقبال مناسبی از سوی تجار و بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار گرفت که نوید دهنده راهی روشن در آغاز فعالیت های صادراتی آتی در این منطقه می باشد.

نمایشگاه اتومکانیکای مکزیک یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای خودرویی منطقه آمریکای لاتین محسوب می شود که هر ساله با ایجاد فرصتی منحصر به فرد پذیرای خودروسازان برتر جهان و بازدیدکنندگان علاقه مند به این صنعت است.

گروه خودروسازی سایپا در راستای برنامه های صادراتی خود و حضور در بازارهای مختلف، امسال برای اولین بار از طریق نماینده خود در نمایشگاه اتومکانیکای کشور مکزیک شرکت کرد.

بر اساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا با هدف ارائه دستاوردهای خود در زمینه خودرو و قطعه سازی و به منظور معرفی هر چه بیشتر توانمندی ها و فعالیت های خود، در این رویداد مهم حضور یافت و اقدام به نمایش گزیده ای از محصولات و قطعات تولید شده توسط شرکت های گروه با مزیت های بالقوه صادراتی، جهت بهره برداری از این رخداد بین المللی نمود.

بر اساس اطلاعات موجود درخصوص حجم تولید نزدیک به ۴ میلیون دستگاه خودرو در این کشور در سال ۲۰۱۴ انتظار می رود مجموعه قطعه سازان گروه سایپا بتوانند بخشی از شبکه زنجیره تامین OEM و OES بازار و منطقه را به خود اختصاص دهند.

همچنین با توجه به ارسال سه دستگاه خودروی نمونه به مکزیک، انتظار می رود با اخذ قریب الوقوع استاندارد و همولوگیشن این بازار، سایپا بتواند اولین محموله از محصولات خود را روانه بازار نموده و به فروش برساند.

منبع: اخبار خودرو

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد