رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=1979

بازدید مدیران ارشد دایملر از شرکت محور خودرو

جمعی از مقامات و مدیران ارشد گروه دایملر به منظور افزایش دوباره همکاری‌ها و توسعه بازار محصولات این شرکت در ایران از شرکت محور خودرو بازدید به عمل آورده و با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

در این بازدید که مدیران ارشد شرکت دایملر در منطقه خاورمیانه و بخش قوای محرکه دایملر حاضر بودند، طرفین گفتگوهایی را مبنی بر افزایش همکاری در خصوص تامین محورهای کامیون‌های بنز تولید شده در شرکت ایران خودرو دیزل و همچنین تولید محورهای اتوبوس، مینی‌بوس، کامیون و کامیونت مورد نیاز بازار ایران به منظور پوشش نیازهای کشور و رقابتی کردن محصول نهایی به‌عمل آوردند.

بازدید از خطوط تولید و ماشین‌کاری و همچنین امکانات آزمایشگاهی شرکت محور خودرو و گفتگو درباره انتقال دانش فنی جدید به ایران و افزایش همکاری‌های متقابل در راستای توسعه بازار و صادرات قطعات تولیدی در کشور به بازار منطقه و شرکت مرسدس بنز از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته در این بازدید بود.

شرکت محور خودرو از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی ایران خودرو دیزل و طراح و تولیدکننده انواع اکسل‌های جلو و عقب خودرو های سنگین، نیمه سنگین و سبک مانند کامیون، اتوبوس، مینی‌بوس، کامیونت، وانت و خودرو سواری تحت لیسانس شرکت دایملر آلمان، رابای مجارستان و آلیبون انگلستان و همچنین تولیدکننده کلیه قطعات متعلق به اکسل مانند کرانویل و پینیون و … است.

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد