رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=2062

چری، خودروسازی با نگرش به آینده

خودروسازان بزرگ جهانی همواره با ارائه مدل های کانسپت سعی در ارایه نمایش توان تکنولوژی و مهندسی و ارائه دیدگاه های آینده خود در این صنعت پر رقابت دارند.

تولید این محصولات که معمولا در نمایشگاه های معتبر بین المللی نمایش داده می شود گواه بر فعالیت های مهندسی و بازاریابی شرکت های بزرگ می باشد.

اخیرا چینی ها نیز دست به کار شده و در نمایشگاه های معتبر همپای بزرگان به ارائه خودروهای کانسپت و دیدگاه های خود می پردازند. در این میان در سال های اخیر چری به عنوان خودروسازی بزرگ عزم در راه جهانی شدن و ورود به بازارهای معتبر دارد هر ساله کانسپت های زیبا با مهندسی بالا که نشات گرفته از تیم مهندسی بین المللی و معتبر این شرکت بزرگ خودروسازی می باشد عرضه می دارد.

در سالهای گذشته کانسپتهای آلفا ۵ و بتا۵را معرفی کرد که حاصل آن تولید خودروهای استراتژیک و موفق چری یعنی آریزو۷ و تیگو۵ شد. این دو خودرو کمپانی چری را وارد مرحله جدید از تولید، کیفیت و مهندسی کرد.

اخیرا دو کانسپت آلفا و بتا نیز معرفی شدند. کانسپت آلفا یک سدان زیبا و مدرن و بتا نیز یک مینی SUV جذاب می باشد که در برنامه های آتی چری برای تولید قرار خواهد گرفت تا نشان دهنده عملکرد درست یک شرکت خودروسازی در راه جهانی شدن باشد.

منبع: پرشین خودرو

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد