رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=3602

اتوبوس های اسکانیا با آخرین فناوری روز اروپا به ایران می‌آید

یدکی رسانه: مدیر بخش فروش جهانی اتوبوس‌های شهری و بین‌شهری اسکانیا با رد هرگونه افت کیفیت در تولید اتوبوس‌های اسکانیا در ایران گفت: کیفیت اتوبوس‌های تولیدی اسکانیا در ایران مورد تایید شرکت اسکانیا و قابل رقابت با بازارهای جهانی است.

فرانکو مینیرو در حاشیه بازدید از بزرگترین نمایشگاه اتوبوس جهان در کورتراک بلژیک افزود: ایران یکی از مهم‌ترین بازارها برای اسکانیا به شمار می‌رود و همواره از نظر حجم کار و تولید جزو ده بازار برتر محسوب می‌شود و ما همیشه ایران را به عنوان یک بازار آینده دار در نظر داریم.

وی افزود: پیشرفت گسترده ایران در سالیان اخیر و این حقیقت که بازار شما در بازه زمانی طولانی‌مدت سال به سال توسعه بیشتری داشته است، اهمیت این بازار را برای اسکانیا مشخص می‌کند.

مدیر بخش فروش جهانی اتوبوس‌های شهری و بین‌شهری اسکانیا گفت: ما از طریق همکاری با شرکت عقاب افشان توانسته‌ایم طیف کاملی از محصولات خود شامل اتوبوس‌های شهری و بین‌شهری را عرضه کنیم که موجب برآورده شدن نیازهای مردم ایران شده است.

وی ادامه داد: پاسخ به نیاز مشتریان از نظر خدمات پس از فروش و رسیدگی به نحوه کارکرد محصولات نیز برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد که این امر با گذشت زمان توسعه بیشتری یافته است.

مدیر بخش فروش جهانی اتوبوس‌های شهری و بین‌شهری اسکانیا با اشاره به اتخاذ تدابیر ویژه برای اتوبوس‌های اسکانیا در حال تردد در ایران در سال جاری افزود: ما همواره تلاش کرده‌ایم برای کاهش هزینه کارکرد خودروها به عنوان یکی از الزامات بازار ایران بهترین خدمات را ارائه دهیم.

وی در خصوص بازار ایران و استراتژی بلندمدت اسکانیا در آن گفت: فکر می‌کنم بازار ایران بهبود خواهد یافت و فعالیتهای ما در آینده گسترش بیشتری خواهد داشت. کشورهایی همچون ایران ظرفیت بالایی دارند و ما مطمئنیم که با ارتقای زیرساخت‌ها، فرصت مناسبی برای عرضه اتوبوسها در رده جهانی خواهیم داشت.

مدیر بخش فروش جهانی اتوبوس‌های شهری و بین‌شهری اسکانیا تاکید کرد: اسکانیا همراه با عقاب افشان عرضه کامل محصولات را در دستور کار دارد و معتقدیم که قطعاً قادر خواهیم بود بهترین راهکارها را برای تحقق نیازها و کاربردهای مدنظر ایرانی‌ها ارائه کنیم. فن‌آوری‌های نوین اروپا برای به‌کارگیری در بازار ایران پیاده‌سازی خواهند شد و بدین ترتیب می‌توانیم فرصت‌هایی را برای استفاده از آخرین فن‌آوری‌های قابل اجرا در ایران فراهم آوریم.

وی در خصوص کیفیت اتوبوس‌های اسکانیای تولید شده در شرکت عقاب افشان در مقایسه با محصولات سایر شرکت‌های اتاق‌سازی اسکانیا در جهان افزود: یقیناً با تمام شرکت‌های بزرگ اتاق‌سازی از جمله عقاب افشان که در سطح جهانی عملکرد ممتازی دارند، همکاری ویژه‌ای داریم تا کیفیت محصولات تولیدی شرکتی همچون عقاب افشان هم‌تراز با محصولات ما باشد. بنابراین برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی عقاب افشان و تطابق آن با کیفیت محصولات ما در سطح جهانی همواره نظارت و تلاش می‌کنیم و هرگونه بهبود در مراکز تولیدی خود را در اسرع وقت به اطلاع عقاب افشان می‌رسانیم تا آنها نیز این تعییرات را در محصولات و خدمات خود لحاظ کنند.

مدیر بخش فروش جهانی اتوبوس‌های شهری و بین‌شهری اسکانیا با تاکید بر این که ارتقای کیفیت محصولات تولیدی عقاب افشان و تطابق آن با کیفیت محصولات اسکانیا به طور مستمر در دستورکار اسکانیاست افزود: در واقع، این کار یکی از الزامات ماست، چراکه کیفیت محصولات ما هیچ‌گاه نباید دچار تنزل شود. ما همواره باور داریم که کیفیت یکی از سه ارزش مورد تأکید اسکانیاست و کاهش کیفیت محصولات‌مان از دید مشتری به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. از این رو ما برای احراز کیفیت بالای محصولاتمان در ایران تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم.

وی در خصوص صادرات اتوبوس‌های تولیدی اسکانیا در ایران به کشورهای اروپایی گفت: ما امکان صادرات محصولات تولیدی شرکت‌های تولیدکننده اتوبوس‌های اسکانیا در جهان را با توجه به فن‌آوریهای مورد استفاده بررسی و راهکارهای مناسب را در صورت نیاز ارایه می‌کنیم که در این زمینه کیفیت اتوبوس‌های اسکانیای تولیدی در ایران قابلیت عرضه به بازارهای اروپایی را دارد.

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد