رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=3622

عرضه بیش از تقاضا/ خودرو های وارداتی سال گذشته فروش نرفته اند

سعید مؤتمنی با بیان اینکه بازار در رکود است و بازار  خودرو های وارداتی نیز رونقی ندارد اظهار داشت: با افزایش بهای ارز قیمت این نوع خودروها نیز رشدی نداشت و بسیاری از خودروهایی که برج ۱۲ سال گذشته از گمرکات ترخیص شدند هنوز به فروش نرفته اند.

وی افزود: بازار قابل پیش بینی نیست و مردم همچنان در انتظار هستند و بعید به نظر می رسد تا آذر ماه و حتی بعد از آن هم وضعیت بازار بهتر شود.

مؤتمنی با اشاره به قیمت برخی از خودروها در بازار گفت: پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۲۰۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است و از ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۳۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده همچنین قیمت پژو پرشیا به دلیل کاهش عرضه ۱۰۰ هزار تومان رشد داشته و از ۳۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به ۳۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین سمند ال ایکس ۳۰ میلیون تومان، پرشیا ۳۵ میلیون تومان، پژو دو گانه سوز معمولی ۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ال ۹۰ اتومات ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سراتو سایپا ۸۳ میلیون تومان و پژو GLX‌ ۲۸ میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه از یک ماه گذشته ال ۹۰ پارس خودرو به صورت اقساط فروش ندارد افزود: سیاست برخی از خودروسازان این است که اقساط نداشته باشند.

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد