رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=4263

میزان تولید روزانه ایران خودرو اعلام شد

قیمت انواع خودرو داخلی

گروه صنعتی ایران خودرو تولید روزانه انواع محصولات سواری خود را در دی ماه به بیش از ۲۱۰۰ دستگاه افزایش داد که نسبت به تولید روزانه ماه های گذشته نزدیک به دو برابر افزایش داشته است.

آمار تجمعی تولید ایران خودرو از ابتدای سال تا پایان روز هجدهم دی ماه نشان می دهد در مجموع تعداد ۳۷۸ هزار و ۹۳۸ دستگاه انواع خودروی سواری از خط تولید عبور کرده و روانه بازار شده است.

برمبنای آمار، بیشترین تیراژ تولید متعلق به محصول پژو پارس است. این خودرو به تعداد ۸۹هزار و ۶۵۷ دستگاه تولید شده است. محصول پژو ۴۰۵ نیز با تعداد ۸۹هزار و ۶۴۱ بیشترین تعداد تولید را به خود اختصاص داده است.

پژو ۲۰۶ نیز از دیگر محصولات پرطرفدار و جوان پسند ایران خودرو است که از ابتدای سال تا کنون به تعداد ۸۰ هزار و ۲۵ دستگاه تولید و به بازار عرضه شده است.

خودروی ملی سمند تعداد ۶۴ هزار و ۶۲۰ دستگاه و محصول تندر تعداد ۱۴هزار و ۹۸۶ دستگاه از کل تولیدات ایران خودرو را به خود اختصاص داده اند. آریسان خودروی کار جدید ایران خودرو نیز تعداد ۱۳هزار و ۴۳۱ دستگاه از تولیدات ایران خودرو را دربرگرفته است.

تولید خودروی دنا نیز در سال جاری افزایش خوبی را تجربه کرده و از ابتدای سال تاکنون تعداد ۱۳ هزار و ۱۰۰ دستگاه از آن به تولید رسیده است.

رانا نیز دیگر محصول ایران خودرو است که از ابتدای سال تاکنون به تعداد ۱۲هزار و ۱۷۲دستگاه تولید شده است.

سوزوکی محصول شاسی بلند ایران خودرو به تعداد ۱۰۴۰ دستگاه و سایر محصولات جدید به تعداد ۲۶۶ دستگاه تولید شده است.

ایران خودرو اعلام کرده که در ماه های پایانی سال، تولید در این شرکت با شتاب بیشتری ادامه دارد تا با نزدیک شدن به هدف تعیین شده، عرضه متناسب با تقاضا در بازار صورت گرفته و رضایت مشتریان بیش از پیش فراهم شود.

منبع: ایسنا

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد