رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=5002

توانمندی صنعت خودرو در کانون توجه شرکت های خارجی

جمالی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: معرفی توانمندی های صنعت خودرو ایران در اسفندماه سال جاری از هم اکنون در کانون توجه شرکت های خارجی قرار گرفته است.
مهدی جمالی با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر مذاکرات و رفت و آمدهای متعددی برای ایجاد زمینه های همکاری مشترک با خودروسازان مطرح دنیا در جریان است و بسیاری از آنها علاقه مند هستند تا همزمان با برپایی سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران توانمندی های این صنعت مهم کشور را از نزدیک مشاهده کنند.
وی خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی برای انتخاب شرکای آینده صنعت خودرو، ابتکار عمل در دست خودروسازان ایرانی است و به طور طبیعی گزینه هایی مورد توجه قرار خواهند گرفت که علاوه بر تامین منافع ملی بتوان با تکیه بر توان آنها اهداف مد نظر در سیاست های اقتصاد مقاومتی را نیز محقق کرد.
جمالی افزود: به طور طبیعی سرمایه گذاری مشترک با هدف انتقال دانش فنی و کمک به زنجیره های تامین صنعت خودرو کشور در اولویت مذاکرات با خودروسازان خارجی قرار خواهد داشت و در کنار آن برنامه های داخلی سازی، تولید محصولات باکیفیت و همچنین توجه به موضوعات زیست محیطی در دستور کار خواهد بود.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به رویدادهای مهم اسفندماه امسال افزود: تمام برنامه ریزی ها در جهت تقویت توان داخلی و با هدف ورود به بازارهای صادراتی خودرو و قطعات خواهد بود، زیرا با این رویکرد می توان آینده صنایع خودرو و قطعه سازی کشور را تامین کرد.
سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران در ۱۰ و ۱۱ اسفند ماه امسال در سالن اجلاس سران و اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایران ۹ تا ۱۲ اسفندماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
منبع: مهرنیوز

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد