رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=4471

رونمایی از ۲ خودرو جدید در نمایشگاه کرمان ۶ تا ۹ بهمن ۹۴

سه شنبه جاری ششمین نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته کرمان آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت پارس اکسون شایان و مجری این نمایشگاه با اعلام این خبر افزود: ششمین نمایشگاه کرمان از تاریخ ۶ بهمن‌ماه آغاز و تا نهم نیز در مساحت تقریبی ۶۰۰۰ مترمربع و با حضور ۱۰ شرکت خودروساز و واردکننده خودرو و حدود ۳۰ شرکت فعال درزمینهٔ قطعات و صنایع وابسته در سایت دائمی نمایشگاه بین‌المللی کرمان ادامه خواهد داشت.

مصطفی حمیدیان بابیان اینکه مهم‌ترین هدف در نظر گرفته‌شده برای این نمایشگاه معرفی خودروسازان فعال در استان کرمان و جدیدترین خودروهای تولیدشده توسط این شرکت‌ها است گفت: که البته آشنایی مردم کرمان با جدیدترین و آخرین محصولات و دستاوردهای صنعت خودرو کشور نیز یکی دیگر از دلایل برگزاری این نمایشگاه است.

وی همچنین بابیان اعلام اینکه متأسفانه به دلیل محدودیت فضای نمایشگاهی نتوانستیم پذیرای برخی شرکت‌های متقاضی باشیم تصریح کرد: نحوه حضور شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه از طریق ارسال دعوت‌نامه برای شرکت‌های مادر و همچنین ارسال فراخوان از طریق نشریات بوده است. لذا امیدواریم در سال‌های آینده با حضور گسترده‌تر شرکت‌های فعال در این زمینه باشیم .

مجری ششمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو در ادامه نیز با اعلام این خبر که در این نمایشگاه ۲ شرکت مطرح و فعال در صنعت خودرو از جدیدترین محصولات خود رونمایی خواهند کرد اظهار کرد: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در روز اول با حضور مسئولین استانی برگزار می‌شود و ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در این نمایشگاه می‌توان به رونمایی از خودرو byd s6 محصول جدید شرکت خودروسازی کارمانیا و رونمایی از خودرو jac s5 اتوماتیک محصول جدید شرکت کرمان موتور اشاره کرد.

وی در انتها نیز با اشاره به اینکه بسیاری از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه محصولات خود را برای اولین بار به مردم عزیز کرمان معرفی خواهند کرد گفت: از شرکت‌های کرمان موتور ، خودروسازان راین ، مدیران خودرو ، خودروسازان کارمانیا ، گروه صنعتی بارز و …. به‌عنوان شرکت‌های کرمانی حاضر در این نمایشگاه می‌توان نام برد.

منبع: میزان

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد