رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=4729

ورود ۳ خودروی جدید مزدا در آینده

مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به مذاکرات این شرکت با مزدا و ایسوزو گفت: توافقات مناسبی با شرکت ایسوزو جهت افزایش تولید محصولات و عرضه وانت جدید، کامیون، کشنده و مینی‌بوس صورت گرفته ضمن اینکه شرکت مزدا نیز در خصوص عرضه و تولید سه مدل سواری و خودرو شاسی بلند ابراز تمایل کرده است.

در پی لغو تحریم‌ها دو خودروساز معتبر ژاپنی خواستار از سرگیری همکاری با شریک ایرانی خود شدند. مزدا و ایسوزو که پیش از تحریم‌ها با گروه خودروسازی بهمن به تولید مشترک می‌پرداختند حال با لغو تحریم‌ها خواستار بازگشت مجدد به بازار ایران از طریق ارائه محصولات جدید شده‌اند.

آنگونه که مدیرعامل گروه بهمن خبر داده مزدا قرار است سه مدل خودرو سواری و شاسی بلند جدید خود را در ایران به تولید برساند تا بدین صورت خودروسازان ژاپنی در رقابتی تنگاتنگ محصولات خود را وارد بازار ایران کند.

مدیر عامل گروه بهمن گفت: گروه بهمن در حال انجام مذاکرات فشرده با شرکت‌های ایسوزو و مزدا است. این مذاکرات که در تهران و توکیو و مابین مدیران ارشد شرکت‌های گروه بهمن، ایسوزو و مزدا در حال انجام است برای ادامه همکاری با هم صورت گرفته و در آن به موضوعاتی همچون افزایش تولید محصولات و همچنین توسعه و عرضه محصولات جدید به بازار پرداخته شده است.

آنطور که روابط عمومی گروه بهمن گزارش داده، رضا عاصم نخجوانی مدیر عامل گروه بهمن افزود: در این مذاکرات توانسته‌ایم به نتایج قابل قبولی دست یابیم لذا می‌توان نوید داد که ضمن رشد تولید خودرو در سال آتی شاهد تنوع تولید در محصولات شرکتهای ایسوزو و مزدا نیز خواهیم بود.

وی همچنین از افزایش سهم بازار و توسعه و عرضه محصولات جدید به بازار خودرو کشور به عنوان راهبردی‌ترین اقدام گروه بهمن در دوران پساتحریم و گسترش رابطه با شرکای تجاری فعلی نام برد.

به گفته مدیرعامل گروه بهمن، در همین راستا مذاکرات و توافقات مناسبی با شرکت ایسوزو جهت افزایش تولید محصولات و عرضه وانت جدید، کامیون، کشنده و مینی‌بوس صورت گرفته ضمن اینکه شرکت مزدا نیز در خصوص عرضه و تولید سه مدل سواری و خودرو شاسی بلند ابراز تمایل کرده است. که پیش‌بینی می‌شود این توافقات در قالب برنامه‌های سال آتی گروه بهمن به اجرا درآید.

منبع: اقتصادنیوز

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد