رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=4867

کمپرسی اتومات با موتور ۴۶۰اسب بخار تولید می شود

سال آینده تولید اولین کامیون کمپرسی اتوماتیک تاریخ خودروهای تجاری ایران با موتور پرقدرت ۴۶۰ اسب بخار در دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک آغاز می شود.
ابوذر مصلحی مدیر بازاریابی شرکت سایپادیزل، با اعلام این خبر گفت: تولید کامیون جدید کمپرسی ولوو FMX از سال ۱۳۹۵ آغاز خواهد شد.
به گفته وی، کامیون های جدید رنو میدلام و FMX ولوو که به تازگی قرارداد تولید آنها با شرکای خارجی امضاء شده است از خرداد ماه سال بعد آغاز به تولید و در تیرماه شاهد عرضه این خودروها به بازار خواهیم بود.
مصلحی تصریح کرد: کامیون های تجاری رنو میدلام که جز دسته خودروهای سبک باربری محسوب می شود در شرکت های نفتی کاربرد بسیار زیادی دارد.
مدیر بازاریابی شرکت سایپادیزل ادامه داد: تولید محصولات “رنو” در سال ۹۰ و به دلیل شرایط تحریمی که به وجود آمده بود متوقف شد اما این بار به واسطه رفع تحریم ها، قرارداد جدیدی با شرکت رنو برای تولید کمپرسی انعقاد شده است و چنانچه مشکل خاصی وجود نداشته باشد این خودروها از تیرماه سال ۹۵ به مشتریان و علاقه مندان عرضه خواهد شد.
وی در پایان از آغاز مذاکرات با دیگر شرکت های خودروسازی مطرح دنیا برای تولید انواع کشنده و کامیون در سایپادیزل خبر داد که هنوز به صورت قطعی به قرارداد ختم نشده است و اظهار امیدواری کرد ین مذاکرات در آینده ای بسیار نزدیک به نتیجه برسد.

منبع: پرشین خودرو

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد