رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=5151

بعد از برجام رابطه با تویوتا تنگاتنگ تر شده است

مدیرعامل ایرتویا نماینده رسمی تویوتا در ایران می گوید بعد از برجام روابط بین تویوتا و ایرتویا در ایران رسمی تر شده است و تقریبا هر ۱۰ روز، یک نشست مشترک با این شرکت خودروسازی در ایران یا در ژاپن برگزار می شود.
عبدالرضا فهیمی با بیان این مطلب افزود: مهمترین مساله اینک در بحث پسا برجام مساله بانک ها هستند که همچنان آنطور که باید در ایران راه نیفتاده اند و نمی توان از نطر مبادلات بانکی و مالی به راحتی کار را انجام داد.
وی در همین رابطه عنوان کرد: بعداز برجام در حال حاضر در مرحله آماده سازی هستیم تا در صورت لغو رسمی تر تحریم ها و سهولت در مبادلات بانکی با تویوتا وارد عمل شویم.
فهیمی با اشاره به همکاری های «مستمر و مثبت» ایرتویا در ایران با تویوتا در ژاپن بیان کرد: اتفاقاتی که در حال حاضر در بحث همکاری های مشترک با تویوتا بعد از برجام افتاده در آموزش های جدید، سفارش و برنامه ریزی، خدمات پس از فروش و قطعات است که همکاری ها نسبت به قبل تنگاتگ و به صورت مدون و متناوب صورت می پذیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: همکاری تویوتا با نمایندگی خود در ایران همیشه مثبت و خوب بوده است و این همکاری بعد از برجام نیز تقویت شده است و این را می توان از کیفیت بهتر خدمات ایرتویا در آینده به خوبی مشاهده کرد.
ایرتویا بیش از ۴۰ سال است که نماینده شرکت خودروساز ژاپنی تویوتا در ایران است.

منبع: پرشین خودرو

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد