رسانه صنف لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات

آدرس کوتاه :

http://yadakiresaneh.ir/?p=12176

کد نماد فروشگاه‌های مجازی به اتحادیه‌های صنفی تعلق گرفت

به گزارش یدکی رسانه، رئیس اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین الات تهران درباره فروشگاه‌های مجازی گفت: از سال جاری واحدهای مجازی می‌توانند با دریافت کد نماد از اتحادیه صنفی لوازم یدکی با نظارت کامل به فعالیت بپرداز. همچنین نگرانی بابت تامین و تولید قطعات در ماه پایانی سال را نداریم اما افزایش قیمت بستگی به عوامل متعددی دارد.

سید احمد حسینی درباره فروش لوازم یدکی مجازی گفت:با پیگیری‌های اتحادیه اصناف کد نماد به اتحادیه‌ها تعلق گرفت و از ابتدای سال جاری اشخاصی که پروانه کسب دارند می‌توانند با دریافت کد نماد از اتحادیه لوازم یدکی، بدون دریافت پروانه کسب از اتحادیه کسب و کار مجازی، به فروش اینترنی لوازم یدکی اقدام کنند.

وی افزود: بهتر است مصرف کنندگان از فروشگاه‌‍هایی که درای پروانه کسب  از اتحادیه لوازم یدکی هستند خرید کنند. در این حالت انها مرجعی برای پیگیری محصولات معیوب خود خواهند داشت.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات تهران اذعان کرد: مشکلاتی که در خریدهای اینترنتی به وجود می‌اید ناشی از عدم نظارت دقیق بر ان‌ها می‌باشد. این فروشگاه‌ها با دریافت پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی و بدون اینکه نظارت دقیق و صنفی به فعالیت می پردازند

حسینی، رئیس اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین الات تهران گفت: مشکلی از لحاظ تولید و تامین بازار لوازم یدکی در شب عید و ماه پایانی سال نخواهیم داشت اما افزایش قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد.از جمله عرضه و تقاضا، محدودیت‌های واردات مواد اولیه بر قیمت قطعات خودرو بسیار تاثیر گذار است.

آرشیو ماهنامه یدکی‌رسانه

گروه رسانه‌ای چکاد